פרטי התקשרות

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

צוות הסיעוד

צוות הסיעוד

מחלקה סיעודית ברשת "גולדנקייר"

המחלקה נמנית עם החטיבות הסיעודיות המקצועיות והאיכותיות ביותר בישראל. המטופלים בחטיבה זוכים לטיפול מקצועי, איכותי הניתן על ידי צוות מיומן ומסור.

הצוות בבית החולים הסיעודי כולל רופאים, אחיות, מטפלים, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, דיאטנים, אנשי משק ותחזוקה, הדואגים למלא את כל צרכים של המטופלים, בהתחשב ביכולתם, רצונותיהם ובשיתוף פעולה מלא עם המשפחה.
בית חולים סיעודי

בניגוד לבתי אבות סיעודיים, מחלקה סיעודית ב- GoldenCare פועלת כבית חולים סיעודי במטרה למלא הצורך של האוכלוסייה המטופלת באמצעות טיפול מקצועי ומסור כל שעות היממה, כל ימות השנה באווירה ביתית, עם שירותי מלונאות מלאים במטרה לשפר ולהנעים את שהותם במחלקה.
מעבר לצרכים הקיימים המטופלים זוכים לשלל פעילויות תרבות ופנאי, בתנאים סביבתיים מעולים, בחללים ציבוריים מרהיבים, מרווחים מאובזרים ונוחים.

מחלקה סיעודית נועדה לטפל בחולים המוגבלים בתפקודם ופועלת ברישיון משרד הבריאות ומפוקחת על ידו.

סיעוד – איזה מטופל מוגדר כמטופל סיעודי

מטופל מוגדר כסיעודי, כאשר מתקיימים  שני התנאים הבאים:
א. שמצב בריאותם ותפקודם ירודים כתוצאה ממחלה כרונית, או מליקוי קבוע גופני, או מנטלי, והם סובלים מבעיות רפואיות הדורשות מעקב רפואי מיומן בעל אופי רפואי לתקופה ממושכת.
ב. מתקיים בו אחד או יותר מהמצבים להלן:
1. הוא מרותק למיטה או לכיסא גלגלים.
2. אין לו שליטה על סוגרים.
3. הוא מתהלך בקושי רב עקב פתולוגיה או סיבוכי מחלות".

נוהל רוחב 0.2.1 של האגף לגריאטריה- משרד הבריאות.
השירותים הניתנים בחטיבה הסיעודית (לרבות בתי אבות סיעודיים)

עזרה חלקית/ מלאה בביצוע פעולות ADL (פעילות יום יום), טיפול מקצועי ומסור בכל שעות היממה, טיפול תרופתי כולל טיפול תוך ורידי, טיפול מניעתי תוך מאמץ לשמר ולשפר את היכולת התפקודית של המטופל ופעילות תרבות ופנאי.|
קיים מענה רפואי זמין כל שעות היממה ויכול לתת מענה כאשר מצבו של המטופל מתדרדר מבחינה פיזית ותפקודית. בנוסף, במידת הצורך, ישנה אפשרות להעביר את המטופל בתוך בית החולים לחטיבה אחרת, כגון: שיקום, בה ניתן לקבל טיפולים ועזרה של שיקום אורתופדי, שיקום גריאטרי או סיעוד מורכב.
במחלקות הסיעודיות של רשת גולדן קיר, המטופלים זוכים לשלל פעילויות תרבות והעשרה, בתנאים סביבתיים מעולים, בחללים ציבוריים מרווחים, נעימים, נוחים ומאובזרים היטב.

ברשת קיימות שש מחלקות סיעודיות הכוללות סיעוד וסיעוד מורכב.
3 מחלקות ב- גולדנקייר "התיכון" – תל אביב
ו- 3 מחלקות ב- גולדנקייר "המושבה" נס ציונה

צוות הסיעוד
צוות הסיעוד
gc (5)
DSC_3421
gc (2)
DSC_3397
gc (7)