פרטי התקשרות

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

עמוד קישורים

תקנון

מטופלים ומשפחות יקרות, אנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם כדי שנוכל להבטיח לכלל המאושפזים תנאים נאותים ואוירה נעימה. בזמן שהייתכם/ביקורכם אנא הקפידו על שקט כדי לאפשר למטופלים אחרים לנוח.

1. שעות ביקור – שעות הביקור הינן 09:00 עד 13:00 ו-16:00 -19:00 מתוך מחויבות לכבד את מנוחת הדיירים .
יש להישמע להנחיות במצבי חירום לטובת שלומם ובטחונם של הדיירים.

2. ביגוד – המוסד נותן שירותי כביסה, אך אינו אחראי על הבגדים.

3. טיפוח אישי – צביעת שיער, תספורת, פדיקור ומניקור באחריות המשפחה.

4. חפצים ודברי ערך – אין ההנהלה אחראית על דברי ערך של הדיירים, לרבות כסף מזומן, תכשיטים, מכשירי טלפון נייד, שיניים תותבות, מכשירי שמיעה, מכשירי חשמל, חפצים אישיים ועוד.

5. מזון – אנא אל תכניסו דברי מזון לתוך שטח ביה"ח, בשל שיקולי כשרות והתאמת התזונה וההנחיות הרפואיות.

6. תרופות– יש להביא תרופות לתקופה הראשונה של האשפוז.

7. מתנות – אנא הימנעו ממתן מתנות או טיפים לאנשי הצוות (הדבר נוגד את תקנון העובדים). ניתן להביע את הוקרתכם בכתב, או להביא מתנה למחלקה ולא למטפל ספציפי.

8. עישון – על פי חוק מדינת ישראל, חל איסור לעשן באזורים ציבוריים, לרבות בחדרי המגורים במחלקות וכל זאת מטעמי בטיחות המטופל וסביבתו. במוסד קיימות פינות המיועדות לעישון. אנא פנו לקבלת אינפורמציה בנושא הנ"ל לאח/ות אחראי/ית מחלקה. כמו כן, אין להשאיר מצתים וגפרורים ברשות הדיירים.

9. ציוד פרטי – קיימת אפשרות להביא ריהוט וציוד פרטי בהתאם למידות החדר.

10. נהלי עבודה – לכל מחלקה נהלי עבודה המיוחדים לאופייה ולצורכי המאושפזים. כפועל יוצא, המיקום במחלקה והניוד בתוכה נקבעים בהתאם לשיקול דעת מקצועי ומבוססים על צרכים רפואיים של החולים. בכל מקרה של בקשות מיוחדות בנושא ו/או ציפייה שלא התגשמה, אנא פנו ראשית לצוות המטפל. אנו משוכנעים שהצוות יעשה כמיטב יכולתו לתת לכם מענה במסגרת המחלקה.

11. יציאה מהמחלקה – יש לדווח לאח/ות אחראי/ית מחלקה ולקבל אישור בכתב.

12. חופשות בית – בתיאום ואישור מראש, אין לצאת לחופשה עם ציוד בית החולים לרבות כיסא גלגלים או הליכון.

13. ציוד בית החולים – אין להוציא ציוד מבית החולים כגון: הליכון, כיסא גלגלים וכו'. מטופל היוצא במהלך האשפוז משטח בית החולים או באת שחרורו עליו להשיג ציוד עזר מ"יד שרה" או "מעזר מציון".

14. פניות – ניתן לפנות בכל נושא לצוות המחלקה. ניתן לפנות להנהלה הבכירה (מנהל רפואי, אחות ראשית, מנהל אדמיניסטרטיבי) על ידי תיאום מראש דרך המזכירות בטלפון 08-9305300

15. כאשר מתקבלת החלטה על תום האשפוז, מתאפשרת הישארות במוסד באופן פרטי.

16. תיאום פגישה למטרת קבלת אינפורמציה מאיש מקצוע/הנהלה מתאפשרת בתיאום מראש דרך המזכירות.