פרטי התקשרות

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

מציאת מרכז רפואי באזור המרכז

יקירנו בני הגיל השלישי הם החשובים לנו מכל ועל כן נרצה באיכות חייהם הגבוהה, בנוחיותם ובריאותם, לשם כך דואגים אנו לטיפול הולם בעבורם של מטפלות צמודות, רופאים מקצועיים ותעסוקה מעניינת ומגוונת בשגרת היום יום אשר תתרום רבות לאריכות חייהם ולהנאתם היום יומית.

אך לצערנו, יחד עם הרצון הטוב והנכונות לעזור ולתמוך ביקירנו בני הגיל השלישי, לעיתים אין אנו יכולים לעצור את מצבם הפיזי המדרדר במקרה של ירידה תפקודית בגיל השלישי.

ירידה תפקודית היא מצב המחייב טיפול מסור ומקצועי של בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים, הן במסגרת מרכז רפואי בתל אביב, והן מרכז גריאטרי לטיפול ושיקום גריאטרי. שכן, בהכנסתם והרשמתם למסגרות טיפוליות מקצועיות אלו נוכל להבטיח טיפול נכון ומקצועי לשם שיקומם של יקירנו.

שירותים ותמיכה רפואית לגיל השלישי במרכז רפואי גריאטרי במרכז

ישנם מקרים רבים ושונים אשר בהם מגיעים בני הגיל השלישי לסניף מרכז רפואי במרכז, כאשר המקרים הבולטים ביניהם הם: הצורך בשיקום עקב פגיעות ונזקים אורתופדיים או נוירולוגיים בגיל השלישי, או הצורך בטיפול מסור לשיקום ותמיכה בבני הגיל השלישי הסובלים מירידה תפקודית עקב גילם המופלג ובעיות רפואיות שונות.
בהגעתם של בני הגיל השלישי הסובלים מבעיות אלו אל מרכז רפואי בתל אביב המתנהל במקצועיות מוחלטת, מסירות ומיומנות של צוות מקצועי, נהנים הם ממגוון נרחב של אפשרויות טיפול ואבחון שונות הכוללות בין היתר:

בדיקות מוטוריות – בדיקות אלו נערכות על ידי הצוות המקצועי של מרכז רפואי במרכז ובכלל, על מנת לאבחן את מצבו של הקשיש ולטפל בו בדרך הטובה ביותר על ידי התאמת פעילויות וטיפולים חדשניים ומיוחדים.
פודיאטריה – לטיפול בכפות רגלים פגועות ופצועות, עקב מחלה זיהומית או שמא פציעה.
פיזיותרפיה – הכוללת בין היתר ריפוי בעיסוק על ידי מוטוריקה קלה או גסה, הינה טיפול מבורך לתפקודם היום יומי של בני הגיל השלישי.
טיפול בהפרעות תקשורת – על מנת ליצור בעבור הקשיש המטופל נוחות מסוימת לתקשורת אפשרית אשר תאפשר לו נוחות מרבית בהתנהלות השוטפת, ישנו צורך בטיפול בהפרעות תקשורת הכוללות ריפוי בדיבור וטיפוליםם ייעודיים ומקצועיים לבעיה זו.
טיפול שיקומי – באגף זה של מרכז רפואי במרכז מתנהל טיפול קפדני ומיומן לבני הגיל השלישי אשר סובלים מפגיעות אורטופדיות או נוירולוגיות (שנגרמו עקב מחלה קשה או שמא פציעה קשה), הטיפול הניתן באגף זה מיועדד לצורכי שיקומם ותפקודם התקין.

אנו יודעים ומבינים כי הבחירה בהכנסת יקיריכם לסניף מרכז רפואי במרכז ובכלל הינה בחירה קשה ולעיתים אף מתסכלת בעבור בני המשפחה הקרובים, אך עליכם לזכור ולהבין כי את טיפולם המסור של בעלי המקצוע השונים הפועלים במרכזים אלו, הניתנים ליקיריכם במהלך היום בכל יום! לא תוכלו לקיים בעצמכם בעבורו !! ועל כן הטיפול הטוב ביותר הוא הבחירה בטיפול מקצועי במרכז רפואי לגיל השלישי!

Facebook