פרטי התקשרות

דוא"ל

info@gcare.co.il

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

כל מה שרציתם לדעת על שירותי סיעוד

אף אחד לא אוהב לקבל עזרה, כולנו אוהבים להיות עצמאיים ובריאים ולחיות חיים ברמת חיים גבוהה. אך לעתים והדבר יכול לקרות בכל גיל אנחנו נקלעים למצב קשה ביותר בו אנו זקוקים לשירותי סיעוד. זה יכול לקרות עקב העובדה שנקלענו לתאונה קשה או שמחלה תוקפת אותנו ולעתים זה בכלל הגיל הנותן את אותותיו ומחייב אותנו לפנות אל עזרה סיעודית. חשוב לדעת כי שירותי סיעוד הם לא זולים כלל וכלל והם מחייבים אותנו ליכולת כספית לא מבוטלת. חשוב גם לדעת כי עבודת הסיעוד היא אינה פשוטה כלל וכלל ודורשת מאמץ רב. יש שיגידו שעבודת הסיעוד היא אחת הקשות ביותר שיש וזאת מכיוון שאתה צמוד למטופל שלך וחייב לטפל בו באופן תדיר ללא הפסקות.

כיצד נבטיח כי שירותי הסיעוד שלנו יהיו איכותיים?

אז כיצד נוכל להבטיח כי שירותי הסיעוד שלנו יהיו איכותיים? מה עלינו לעשות בכדי להיות בטוחים כי הטיפול הסיעודי בנו יהיה האיכותי ביותר שיש? עלינו לוודא כי אנו בוחרים חברת סיעוד טובה ואיכותית וזאת בכדי להבטיח כי שירותי הסיעוד הם ברמה גבוהה. חשוב להבין כי ככל שהתקציב שלנו יהיה יותר גבוה כך נוכל לשכור שירותי סיעוד יותר איכותיים. על כן ביטוח סיעודי יכול לסייע לנו מאוד ולהבטיח כי יהיה לנו תקציב לממן טיפולי סיעוד. על כן גם אם אתם בגיל צעיר כדאי לכם מאוד לרכוש ביטוח סיעודי וזאת בכדי להבטיח כי יהיה לכם תקציב מספק לרכוש שירותי סיעוד. כך תבטיחו כי השירותים הסיעודיים שלכם יהיו ברמה גבוהה ויענו על הצרכים שלכם.

מטפלת סיעודית – הבסיס של כל שירותי סיעוד

חשוב להבין כי מי שעומדת בבסיס הטיפול הסיעודי היא מטפלת סיעודית. המטפלת היא אשר נמצאת עם המטופל ואשר דואגת לו באופן תדיר. אחד הדברים החשובים ביותר בכדי להבטיח כי המטפלת ברמה גבוהה הוא שיהיה קשר רגשי טוב בין המטופל לבין המטפלת. אם המטפלת תתחבר אל המטופל, תהיה אכפתית כלפיו, תתעניין בו, תדאג לו ותהיה קשורה אליו הרי שהטיפול יהיה הרבה יותר טוב וברמה הרבה יותר גבוהה. הכי חשוב שהמטפלת הסיעודית תהיה בן אדם ותתייחס אל המטופל ברגישות ובאהבה, כך נבטיח כי הטיפול יהיה איכותי ויבטיח כי אתם תהיו מרוצים ממנו.

האם עדיף מטפלת זרה או ישראלית?

אחת השאלות החשובות ביותר שיש לתת עליהן מענה היא האם לבחור מטפלת סיעודית זרה או ישראלית? עלינו להכיר בכך כי הטיפול הסיעודי הוא אחד המקצועות הקשים ביותר שיש ועל כן לישראלים רבים קשה לבצע אותו. לעומת זאת מטפלות זרות רגילות לקשיים ואינן מפחדות מעבודה קשה ועל כן ניתן לומר כי פעמים רבות עדיף לבחור מטפלת זרה ולא ישראלית שתבצע את הטיפול.

Share on facebook
Facebook
סגירת תפריט