פרטי התקשרות

דוא"ל

info@gcare.co.il

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

מדרסים לגיל השלישי – כך תשמרו על בריאות הרגליים

הגיל השלישי הוא גיל שיכול להיות קצת מפחיד כאשר אנחנו צעירים אבל כאשר אנחנו מגיעים אליו אנחנו מבינים שזו יכולה להיות התקופה הנפלאה ביותר בחיינו. העבודה כבר לא חלק מחיינו, הילדים כבר גדולים, אין צרות על הראש בעקבות השאלה מה נרצה לעשות שנהיה גדולים, זה פשוט הזמן שלנו ליהנות בגדול מהחיים. למרות האופטימיות, הגוף עושה את שלו ויש בעיות וכאבים שכנראה שאתם סובלים מהם במידה והגעתם לגיל השלישי, אומנם אין זה אומר שעליכם לעצור את כל מה שאתם אוהבים לעשות אבל כן זה אומר שאולי כדאי להיעזר בכל מיני פתרונות שהקדמה של היום מציעה לנו. מדרסים לפלטפוס למשל יכולים לעשות פלאים לאורח החיים שלנו, בין אם אנחנו רק רוצים שגרת חיים ללא כאבים ובין אם אנחנו רוצים לעסוק בפעילות ספורטיבית שלא תהיה מלווה בכאבים מרגיזים.

לבחור את המדרסים הנכונים עבורכם

אחרי שהגעתם למסקנה שאכן הפלטפוס ברגל הוא זה שאחראי לכאבים בגב, בברכיים או בכפות הרגליים הגיע הזמן לבחור את המדרסים שישכיחו מכם את הכאבים ויחזירו אתכם לימים שיכולתם לעשות כל פעילות ספורטיבית שרציתם או לנעול כל נעל שאתם אוהבים. הפלטפוס למעשה נמצא בכף הרגל אבל הוא מקרין על כל הגוף וכך למשל מאוד יכול להיות שפתרון לבעיית הכאבים בגב או בברכיים הוא בדמות מדרסים לפלטפוס קשיח או מדרסים לפלטפוס גמיש שיוכלו להחזיר אתכם למצב שבו הכאבים הם לא חלק מהחיים שלכם.

לחיות נכון גם בגיל השלישי

יש כאלו שרואים בגיל השלישי את הסוף, יש אחרים שרואים בגיל הזה את ההתחלה. אם אתם משתייכים לקבוצה השנייה אתם בודאי נהנים בגדול מהחיים ובוודאי גם אתם לא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר ואם למשל אתם אוהבים לעסוק בספורט אתם לא מוכנים שזה יהיה מלווה בכאבים חזקים. המדרסים יכולים לסייע לכם להמשיך לחיות נכון גם בשלישי, יכולים לסייע לכם להמשיך לעסוק בפעילות ספורטיבית מדי יום ויכולים לסייע לכם הישאר בכושר מצוין ולמעשה להישאר צעירים לנצח.

Share on facebook
Facebook
סגירת תפריט