❖נאות המושבה נס ציונה מוכנים לקורונה: "מחבקים דרך חליפות המגן" ❖

הקורונה תפסה את מערכת הבריאות לא מוכנה, ובתי החולים הציבוריים התקשו לעמוד בעומס, מה שהביא לשני סגרים עד כה ועצירה כמעט מוחלטת של הכלכלה. במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי "נאות המושבה" בנס ציונה מבית רשת גולדנקייר, נעשתה עבודת מטה יסודית, שבאה לידי ביטוי בשטח

❖ אנחנו רוצות להודות מקרב לב לצוות של נאות המושבה ❖

שלום רב.

הפעם אין לנו בקשות אלא תודות. אנחנו רוצות להודות מקרב לב לצוות של נאות המושבה, קורונה א', על העבודה המסורה בימים טרופים אלה. לנטשה, לאור ולחן שעדכנו אותנו כל בוקר על מצבה של אמא והעבירו את בקשותינו הלאה. לאולגה שחילצה אותנו לא פעם ממצבים שבהם היינו חסרות אונים ומודאגות . לכל צוות המחלקה( גם אלה שלא הכרנו) שעושה עבודת קודש בתנאים קשים.
לדר' מוחמד ולדר' טטיאנה שדאגו לבריאותה של אמנו היקרה ודיווחו לנו על כך בעת הצורך.
לסוזן ולשני שבין השאר הפעילו את שיחות הוידאו שהיה כל כך חשובות!
להאני ששימש כאיש הקשר מהיום הראשון.
אנחנו מוקירות מודות ומעריכות .
מצביה.
בשמי ובשם דינה וריקי אחיותי הבנות של עמר סוזי. 🌹

❖ גיליתי צוות אנושי חם ומלא בנתינה ❖

לכל המעוניין,
טוביה היה חבר ואח שהכרתי בסניף מכבי – בקופת החולים .

מסוג האנשים השקופים שהכי קל להתעלם ולקוות שיסיימו את ענייניהם ונחזור לשגרה , לנוחות . .

איש קצת אחר , אבל נדרשו רק מספר דקות מבט בעיניים וגילית בריכה של כאב וניסיון חיים קשה .

וכך במבט אחד יצאנו יחד למסע קשה  , בלי משפחה ורשת תמיכה , והרבה חשש מהלא נודע .

החודשים הראשונים היו עמוסים בידע , מונחים רפואיים , בדיקות הדמיות ובטח אשפוזים בבתי החולים ,

לאחר חודשים ארוכים ניסיונות  לטיפול במחלקות ואפילו ניתוחים קטנים שיקלו עליו את המשך החיים התקבלה הבשורה שאין דרך לטפל אלא להקל על הכאב , וכך מצאתי עצמי מחפשת מסגרת שתיתן מענה לטוביה אבל לא פחות – עבורי וכך  הגענו אליכם – לנאות המושבה .

ההתחלה – וואוו הייתה קשה ! דייר חדש , צעיר באופן יחסי , חולה לא פשוט ובעיקר כזה שלא מקבל את המציאות החדשה  , שנוסף לכל קשה לו להסתגל לבית החדש , דמיינו את הילדים שלנו בימים הראשונים בגן … כאן מדובר באיש מבוגר שלא מקבל את המחלה ובטח לא את המציאות שנכפתה עליו .

בימים שחלפו  גיליתי צוות אנושי חם ומלא בנתינה ! .

30 ימים של שיחות , של שיתוף פעולה של רצון לסייע לי ולטוביה ולהבין את המורכבות ואת מצבו הביאו אותנו למפגשים  לא פשוטים  שהייתם עבורי אוזן קשבת ,

כשראיתי איך נעשה  מאמץ בין כל הגורמים להחזיק את הדייר שלכם בבית למרות הניסיונות הרבים שלו לקום ולעזוב  .

גיליתי צוות אחים ואחיות בשתי מחלקות שונות שיכלו לבחור אחרת – ועדיין בחמלה והמון רגישות מעניקים חיבוק חם למטופלים הרבים , שמצאו את הדרך לייצר "אחים" וחברויות שהאו לדייר שלנו צד אחר – טוב יותר ..

גיליתי רופאים דר' מאייר ודר' שייקביץ שהיו עבורי קרקע יציבה לסייע לטוביה לעבור את הימים במינימום כאבים , על הזמינות לשיחה איתי בימים ושעות לא שגרתיים – האמינו לי אני יודעת כי זה לא ברור מאליו ..

לדנה עו"ס המחלקה – איזה מקצוע בחרת לך !! הרצון שלך לכוון אותי למקום נכון , ולהעניק לטוביה כבוד בימיו האחרונים ועל כך – תודה .

ליונה המטפלת הרוחנית – לא תיארתי לעצמי שקיים מקצוע  כזה ! בשקט בשקט עם ניצוץ בעיניים הצלחת לקחת את טוביה גם אם לרגעים קטנים לאי של שלווה , תודה לך על האמונה שנתת בנו .

לענבל מנהלת קשרי לקוחות – על הפעמים הרבות ששמעת את הסיפור שלנו על הרגישות שהפגנת והנכונות לסייע גם בימים ושעות לא שגרתיים .

למרינה האחות הראשית – די שיגעתי אותך בבקשות " מוזרות " לבקר את טוביה , לקבל אישור לביקור של אחיו , יכולת הכלה של הצוותים את טוביה אז תודה , תודה שהיית שם בעבור טוביה ובעבורי .

המשיכו לעשות עבודת קודש לדיירים ולמשפחות ,

 טוביה ז"ל ומירב  

 

❖ אנשים טובים באמצע הדרך ❖

התקופה בה אחד מבני המשפחה חולה זאת תקופה מאתגרת במיוחד. החיפוש אחר הטיפול הטוב ביותר מקבל משמעות חדשה .למזלי הכרתי את האדם הנכון בזמן הנכון,  יוסי מלאך אמיתי . אבא שלי יצחק כהן נמצא אצלכם כבר כמעט חודשיים, שבוע שעבר הייתה לו יום הולדת 70 היינו אובדי עצות לא ידענו איך לחגוג לו עם ההגבלות של הקורונה .לומר לזכותכם שלא ויתרתם עד שמצאתם אפשרות לחגוג לו .כל הצוות תרם למשימה ,בפרט ענבל אסייג אישה צדיקה שכל מה שעומד לנגד עיניה זה שהמטופל ישמח ויחלים  .היא מצאה  פיתרון יעיל לשים אותו בחדר שקושט במיוחד עבורו ,החדר שקוף  כך שראה את כל המשפחה  והתרגש כל כך  .אירגנו שולחן עוגה קנינו מתנות ושרנו לו ,הוא היה כל כך שמח שכל מה שאומר לא יכיל את התודה והערכה שיש לי כלפי הצוות. הוא עבר תהליך ארוך ומייגע אבל אתם המלאכים בלבן ,המטפלים ,הרופאים והאחיות  שעושים עבודת קודש .רואים את השינוי שחל ואת ההתקדמות של אבא. אני לא יודעת איך להודות לכם ,אתם מקסימים  ואנחנו ממש שמחים שעשינו את הבחירה הנכונה ,תודה רבה לכם ❤️❤️❤️

❖ אתם עוסקים ימים כלילות בעבודת קודש ❖

"ברצוני לברך את צוות מחלקת שיקום א' בברכה שנה טובה, שנת בריאות ואושר.

אתם עוסקים ימים כלילות בעבודת קודש – לתת אור לנזקקים לעזרה, לאנשים שמגיעים אליכם עם בעיות רפואיות קשות ומקבלים חום ואהבה.

תודה מיוחדת לרופאת המחלקה דר' גלינה ועובדת סוציאלית יוליה כץ, אשר נותנות את כל התמיכה האפשרית למשפחות החולים.

ישר כוח

שנה טובה וחתימה טובה

בכבוד רב,

רינה קושניר"

❖ מכתב הוקרה לצוות גולדנקייר מחלקת כתר ג' ❖

לכבוד: הנהלת GoldenCare נס ציונה,
הנהלת "כתר" – מר האני, גב' מריה, מר' סמיון ושאר צוות העובדים.

הנידון: מכתב הוקרה לצוות גולדנקייר מחלקת כתר ג'

יקירנו היה אצלכם במחלקת קורונה בחודש אוגוסט. כיום הוא נמצא אצלכם במחלקת סיעודי מוגבר ב'. אנו בני המשפחה של יקירנו רוצים להביע את הערכתנו הרבה לצוות שטיפל בו. בראש ובראשונה, מנהל המחלקה – האני. התנהג כלפינו ברגישות ותמיד היה עבורנו אוזן קשבת. הגברת מריה אחראית האגף ומר סמיון דאגו להיות איתנו בקשר יומי, עדכנו במצבו של יקירנו, עודדו אותו, היו לצידו, טיפלו בו במסירות ועשו איתנו שיחות וידאו.

קצרה היריעה מלהכיל את התודה וההוקרה שאנו חשים. מקצוע כל אחד יכול לרכוש, אבל אכפתיות, אנושיות, חום ואהבה, מסירות ושקיפות הם לא דברים שניתן לראות בכל מקום ואצל כל אדם. למרות המצב המורכב במדינה, אנו שמחים לדעת שיקירנו טופל בידיים טובות ואוהבות. אנו מברכים אתכם על עבודת הקודש ומאחלים לכם בריאות, אריכות ימים והמשך עשיה פורייה ומבורכת.

אנא העבירו לצוות את תודתנו והערכתנו.

בברכה,

משפחת המטופל.

❖ מכתב תודה לצוות עובדי GoldenCare ❖

בס"ד 17 בספטמבר  2020 לכבוד: מר בוריס לוין מנכ"ל נאות המושבה – GoldenCare נס ציונה הנדון:  מכתב תודה לצוות עובדי GoldenCare – מרכזים רפואיים – נאות המושבה נס ציונה שלום, הננו הח"מ ילדיו של רחמים קהנדלקר וכל משפחתו רוצים בזאת להביע את תודתנו והערכתנו לכל צוות GoldenCare  – מרכזים רפואיים – נס ציונה – מחלקת כתר ג'. בתאריך 05/08/20 נעשתה בדיקת קורונה  בבית אבות שירלי בדימונה  ושם נתגלה אבא שלנו שהוא בן 90 כמעט כחולה קורונה. בו ביום הועבר אבא שלנו לנס ציונה ל-GoldenCare  –מרכזים רפואיים  – מחלקת כתר ג'. אבא  ברוך ה' הבריא וחזר לבית אבות שירלי בתאריך 27/08/20. אנחנו חייבים לציין כי אבא שלנו קיבל שירות מצוין בתקופה בה שהה ב-GoldenCare כל הצוות כל אחד בתחום עבודתו עשה את המקסימום בכדי שאבא ירגיש טוב, הן בבדיקות, הניקיון האישי שלו כל יום, בארוחות וגם עיסוק בשעות הפנאי . אנחנו מביעים בזאת את הערכתנו לענבל אסייג – מנהלת חמ"ל קורונה שתמיד היה אפשר להיעזר בה 24/7 טלפונית וגם בהודעות ותמיד השירות ניתן מכל הלב , מהיר ועם הרבה סבלנות. לרופאים ד"ר טטיאנה / ד"ר נאסר על הטיפול המסור והעדכונים לגבי הבדיקות. לסמיון סלובצקי – על שתמיד השתדל לקשר את אבא באמצעות וידאו וזה השאיר אותנו תמיד רגועים למזכירות חמ"ל קורונה – חן נחמד, אור אדרי ונטליה לפינר על העדכון היומי במצב בריאותו של אבא ועל כך שתמיד היה אפשר להתקשר אם היה צריך משהו. ובטוח שיש עוד אנשים יקרים במקום זה שאנחנו לא מכירים את שמותיהם שעשו ועושים עבודת קודש. לכולכם תודה רבה מכל הלב – תבורכו ויישר כח ! בהזדמנות זו שנה טובה ומבורכת לכולם. כל ילדיו ומשפחתו של רחמים קהנדלקר אנשי קשר : עליזה ומנשה עבדי

❖ בהוקרה ובהערכה ❖

לסיעודית ה'
לצוות העובדים המסור,
האחים, האחריות והד"ר צאוסקין איגור
לזכר אימנו, שושנה ז"ל 29.5.11-5.11.19
בברכה,
משפחת גבידקו