פרטי התקשרות

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מרכז טיפול סיעודי?

ישנם הרבה בתי אבות סיעודיים ואם הגעתם לרגע שבו אתם צריכים לקבל את ההחלטה עבור הוריכם כדאי מאוד שתבדקו לפני את כל הפרמטרים החשובים, כדי להעניק להורים שלכם, אלו שגידלו אתכם וטיפלו בכם כל השנים – את הטיפול הכי טוב, מסור וחם שיש.

מה חשוב לדעת לפני

מצב סיעודי הוא מצב שבו המבוגר כבר לא יכול לדאוג לעצמו. מחלקות סיעודיות מעניקות למבוגרים טיפול מלא, הן בהיבט הרפואי, הן בהיבט הנפשי והן בהיבט החברתי.

לפני שבוחרים חשוב קודם כל להתייעץ עם ילדים להורים שגרים או גרו בעבר בבית האבות הספציפי שבו אתם מעוניינים לשכן את הוריכם. הקרבה של בית האבות למקום מגוריכם חשובה גם היא, שכן ככל שבית האבות הסיעודי יהיה קרוב יותר אליכם כך תוכלו לבקר יותר את הוריכם.

מעבר לזה, איכותו המקצועית של הצוות הרפואי חשובה מאוד גם היא ורצוי לבדוק מראש כמה מטפלים יש בכל משמרת ומה רמת היחס האישי שכל חולה מקבל.

כדאי לבחון את המקום גם בהיבט היגיינה ואוכל. מעבר לזה, חלק מהחולים הסיעודיים כן יכולים לקיים פעילויות חברתיות כלשהן ועל כן מומלץ מאוד גם לבדוק האם מתקיימות פעילויות חברתיות ואם כן כל כמה זמן ולמי.

כדאי לברר כמה חולים יש בכל חדר ומה הזמינות של הרופאים בכל מחלקה. חשוב מאוד גם לבדוק אם יש פסיכולוג או עובד סוציאלי ולוודא מראש שגם ההורה שלכם יזכה לקבל מהם טיפול קבוע.

לבחור את הכי טוב להורים שלכם

בשורה התחתונה ההורים שלכם הם הדבר הכי חשוב שיש, הם אלו שהעניקו לכם את מלוא היחס, האהבה והחום במשך שנים ומגיע הרגע שבו אתם צריכים להעניק חזרה.

מצב סיעודי הוא מצב שדורש המון טיפול, יחס, השגחה, חום ואהבה וכדי שההורים שלכם יזכו לקבל לפחות חלק ממה שהם נתנו לכם לאורך השנים, חשוב מאוד שתבחרו עבורם בית אבות סיעודי ברמה גבוהה ובאווירה נעימה, מכילה ועוטפת.

Facebook