פרטי התקשרות

דוא"ל

info@gcare.co.il

פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטי יצירת קשר ואנו נשמח לחזור אליכם

אודות

אודות

לרשת גולדנקייר בתי חולים סיעודיים ושיקומיים למעלה מ14 שנה . בתי חולים אלה עם מעל 1000 מיטות משכנים מאושפזים גיריאטרים ,סיעודיים ,מונשמים ואף כאלו שעוברים תהליך שיקום .

את הצוות הרב מקצועי מובילים רופאים המתמחים בסיעוד ובשיקום ומחוייבים לשימור ולשיפור מצבם התפקודי, הרפואי והנפשי של יקירכם, תוך התחשבות מלאה בצרכי המטופל והקרובים לו.
חטיבות הסיעוד ברשת גולדן קר הינן מהותיקות והמובילות בישראל. הצוות המקצועי הכולל רופאים אחיות מטפלים, עו"ס פיזאוטרפיסטים, מטפלים בעיסוק, תזונאים ועוד מחוייבים למתן טיפול מקיף ועוטף למטופלים בשקיפות ובשיתוף קרוביהם. במחלקות שלנו נהנים המטופלים מסביבה נעימה ומרווחת וזוכים לפעילויות תרבות ופנאי בנוסף למילוי צרכים הרפואיים והקיומיים.
לגולדן קר מחלקות יעודיות למטופלים במצב סיעודי מורכב, בהן פועלם צוותי מומחים מנוסים הנעזרים במיטב הציוד והתשתית הרפואית העומדת לרשותם.
חטיבת הסיעוד עומדת בסטנגרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ומתמחה בין השאר בטיפול פלאטיבי (טיפול תומך) שעיקרו התמודדות עם כאב ושיפור איכות החיים.

לאחרונה הוקם מערך אמבולטורי חדש שמכוון לאוכלוסיה של מטופלים שאינם מאושפזים .
טיפול אַמְבּוּלָטוֹרי = טיפול חוץ, הוא טיפול רפואי הכולל ייעוץ או התערבות רפואית אחרת הניתנת למטופל בבית חולים או במרפאה, ובהם המטופל משתחרר מהמתקן הרפואי באותו היום שבו הגיע אליו. בדיקות וטיפולים רפואיים רבים למחלות, או טיפולי רפואה מונעת ניתנים במסגרת אמבולטורית

המערך מכיל 3 מכונים עיקריים +מרפאה פרטית לייעוץ ריגשי 

המכונים שלנו :

  1. מכון אונקולוגי בו  יוכלו מטופלים לקבל את טיפולי הכימותרפיה : המכון לא פעיל בשלבי הקמה מתקדמים -הכי חשוב אסטרטגית מבחינת בעלים .יעד תפוקות ראשוני: תקשור צוות המומחים +יצירת מטופלים המגיעים לביקור לייעוץ פרטי
  2. מכון הידרותרפיה :פעיל כבר חצי שנה המיקוד העיקרי במכירות צריך להיות בו :יעד גידול של פי 2.5
  3. שיקום יום .מכון לשיקום מטופלים אחרי אירוע טראומתי הזקוקים לטיפול תקופתי אינטנסיבי משולב של  כמה דיספלנות  טיפוליות אורתופדי ונירולוגי :כמו פיזוטרפיה ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת
  4. מרפאת גמילה ממשכי כאבים  וטיפול ריגשי : מדובר במרפאה פסיכיאטרית .יש לקדם את הפעילות של המרפאה :יעד של 5 מטופלים בשבוע בשלב א .

דגשים נוספים 

מטופלים מגיעים  למערך אמבולטורי במסגרת פרטית או דרך הפניה מהקופת חולים (אם יש הסדרים  עם הקופה למכון) כלומר הגורם  הממן  הוא או המטופל הפרטי או הקופה.ולכן נדרש פה שיווק למטופלים ופיתוח קשרים עם  הקופה .

המכון  האמבולטורי של רשת גולדנקייר  ממוקם בבניין של בית החולים השיקומי סיעודי של  הרשת בניין חדש ומרשים בנס ציונה.

סגירת תפריט